OK

 

SFP-moduler

 

 

 

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 packFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-SM-10GU Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 2 pack2017-12-28 09:38:191899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm (paket om 2)<br>NoneFalse810354025938
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 packFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-MM-1GU Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 2 pack2017-12-28 09:37:251899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE (paket om 2)<br>NoneFalse810354485947
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 packFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-MM-10GU Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 2 pack2017-12-28 09:36:331899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 10 GigE (paket om 2)<br>NoneFalse810354025914
U Fiber Active EthernetFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/UBI-UF-AEU Fiber Active Ethernet2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UFiber Active Ethernet, Media Converter fiber till koppar, 24V Passiv PoE / 802.3af kompatibel, svart</P> <P>UFiber Active Ethernet möjliggör enkel mediaomvandling från fiber till koppar. Den stöder 1 Gbps fiberupplänkningshastigheter och 10/100/1000 Ethernet-hastigheter. UFiber Active Ethernet kan drivas med 24V Passive PoE eller 802.3af och är kompatibel med alla UFiber SFP-moduler (strömförsörjning och SFP-moduler ingår inte).</P></BODY>NoneTrue