OK

 

Kablar

 

 

 

Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 3m, DAC, 10Gbps, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/kablar/UBI-UDC-3Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 3m, DAC, 10Gbps, svart2017-12-13 10:50:011899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 3m, DAC, 10Gbps, svart</P> <P>Passiv SFP+ kabel som är lämplig för installation i högpresterande, kostnadseffektiva I/O-lösningar för 10G Ethernet och 10G Fiber Channel-applikationer. SFP+ kopparmoduler gör det möjligt för hårdvaruproducenter att uppnå hög porttäthet, konfigurerbarhet och utnyttjas med mycket låg kostnad och reducerad effektbudget. Höghastighetskablarna uppfyller Gigabit Ethernet och Fiber Channel industristandardkraven för prestanda och tillförlitlighet.</P> <P>• Snabbar upp till 10 Gbps<BR>• 3 meter passiv SFP + kabel<BR>• Direct Attatch Kopperkabel (DAC)</P></BODY>NoneFalse817882020541
Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/kablar/UBI-UDC-2Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart2017-12-13 10:49:121899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 2m, DAC, 10Gbps, svart</P> <P>Passiv SFP+ kabel som är lämplig för installation i högpresterande, kostnadseffektiva I/O-lösningar för 10G Ethernet och 10G Fiber Channel-applikationer. SFP+ kopparmoduler gör det möjligt för hårdvaruproducenter att uppnå hög porttäthet, konfigurerbarhet och utnyttjas med mycket låg kostnad och reducerad effektbudget. Höghastighetskablarna uppfyller Gigabit Ethernet och Fiber Channel industristandardkraven för prestanda och tillförlitlighet.</P> <P>• Snabbar upp till 10 Gbps<BR>• 2 meter passiv SFP + kabel<BR>• Direct Attatch Kopperkabel (DAC)</P></BODY>NoneFalse817882020534
Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/kablar/UBI-UDC-1Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart2017-12-13 10:48:211899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+ kabel, 1m, DAC, 10Gbps, svart</P> <P>Passiv SFP+ kabel som är lämplig för installation i högpresterande, kostnadseffektiva I/O-lösningar för 10G Ethernet och 10G Fiber Channel-applikationer. SFP+ kopparmoduler gör det möjligt för hårdvaruproducenter att uppnå hög porttäthet, konfigurerbarhet och utnyttjas med mycket låg kostnad och reducerad effektbudget. Höghastighetskablarna uppfyller Gigabit Ethernet och Fiber Channel industristandardkraven för prestanda och tillförlitlighet.</P> <P>• Snabbar upp till 10 Gbps<BR>• 1 meter passiv SFP + kabel<BR>• Direct Attatch Kopperkabel (DAC)</P></BODY>NoneFalse817882020527
Ubiquiti UniFi Cat6 Cable, 304m, CMR, vitFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/ubiquiti/kablar/UBI-UC-C6-CMRUbiquiti UniFi Cat6 Cable, 304m, CMR, vit2017-12-13 10:47:361899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi Cat6 Cable, 304m, CMR, vit</P> <P>Ubiquiti Networks UniFi Kategori 6 inomhus Ethernet-kabel finns i längder på 304 m och är en UTP (oskärmad twisted pair) -kabel som stöder hastigheter upp till 10Gbps. Den använder 23 AWG solida kopparledare och en anti-crosstalk divider, vilket förbättrar parisolering. CMR (Communications Multipurpose Cable, Riser) kablar är flammsäkra och kan dras vertikalt mellan golv i icke-plenumområden. Kabeln är CMR- (även kallad stigare), vilket gör den lämplig för applikationer i vägg och stigare.</P> <P>• 10G Ethernet<BR>• Anti-crosstalk divider<BR>• 23 AWG solida kopparledare<BR>• 304 m UTP Cat6 Ethernet-kabel</P></BODY>NoneFalse810354026249
Ubiquiti PowerCable strömkabel, 304 m, 12 AWG, UV-resistent, svartFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/ubiquiti/kablar/UBI-PC-12Ubiquiti PowerCable strömkabel, 304 m, 12 AWG, UV-resistent, svart2017-12-13 10:45:061899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti PowerCable strömkabel, 304 m, 12 AWG, UV-resistent, svart</P> <P>PowerCable är en UV-resistent kabel som tåll alla väder, avsedd för utomhusinstallationer. PowerCable använder en brandskyddad- polyetentäcke (FT-1) och fungerar optimat inom ett temperaturområde från -30 till 90° C.</P> <P>PowerCable har 12 AWG-strängade kopparledare med kapacitans på 28 pF / fot vid 1 kHz, DCR på 1,77 Ω / 1000 fot vid 20° C, spänningsvärde på 300V och impedans på 56 Ω.</P> <P>• 304 meter kabel<BR>• Motstånd: 1,77 Ohm / 304m<BR>• Brandbeständig<BR>• FT-1 Polyetenbeläggning<BR>• Temperaturområde -30 till 90 ° C</P> <P>Mått(BxDxH): 299,8 x 286,9 x 42,55 mm<BR>Vikt: 2,7 kg</P></BODY>NoneTrue810354023736
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD-kort, Micro USB Power, vitFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/accesspunkter/UBI-UC-CKUbiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD-kort, Micro USB Power, vit2017-11-20 15:06:221899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD-kort, Micro USB Power, vit</P> <P>Med Hybrid Cloud-tekniken kör UniFi Cloud Key säkert en lokal instans av UniFi Controller-mjukvaran och har Cloud Single Sign-On för fjärråtkomst.</P> <P>UniFi Cloud Key kombinerar det bästa av lokal och molnhantering: lokal nätverkssäkerhet kombinerad med bekväm fjärråtkomst.</P> <P>• 2 GB DDR-minne<BR>• Drivs med 802.3af eller USB-C<BR>• Quad-Core System on a chip (SoC)<BR>• Fjärråtkomst till UniFi-utrustning</P> <P>Mått(BxDxH): 43,4 x 21,7 x 121,9 mm<BR>Vikt: 110g</P></BODY>NoneFalse810354024146
Outdoor tough Ethernet cable CAT5e 304mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat5e/installation-trumma/UBI-TC-PRO-CAT5EOutdoor tough Ethernet cable CAT5e 304m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti TOUGHCable Pro - Bulkkabel - 304.8 m - skärmad - CAT 5e - utomhus<br>NoneFalse
UniFi ODN Cable, 2 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-2UniFi ODN Cable, 2 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 3 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-3UniFi ODN Cable, 3 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - inomhus - havsblå<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 5 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-5UniFi ODN Cable, 5 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/UBI-FC-SM-100Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti - Nätverkskabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 30.5 m - fiberoptisk<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 0.5 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-0.5UniFi ODN Cable, 0.5 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 0.5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
Tough RJ45 connector special type 100packFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/kontakter-skarvar/UBI-TC-CON-100PXTough RJ45 connector special type 100pack2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti - Nätverkskontakt - RJ-45 (hane) - skärmad - CAT 5e (paket om 100)<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 1 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-1UniFi ODN Cable, 1 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
Fiber Cable Assembly, SM, 200 feet length (about 60m)Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/UBI-FC-SM-200Fiber Cable Assembly, SM, 200 feet length (about 60m)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti - Nätverkskabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 61 m - fiberoptisk<br>NoneTrue
Fiber Cable Assembly, SM, 300 feet length (about 90m)Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/UBI-FC-SM-300Fiber Cable Assembly, SM, 300 feet length (about 90m)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti - Nätverkskabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 91.4 m - fiberoptisk<br>NoneTrue
Ubiquiti ToughCable Carrier Nätverkskabel, 304m, CAT5e, broderad skärmFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat5e/installation-trumma/UBI-TC-CARRIER-CAT5EUbiquiti ToughCable Carrier Nätverkskabel, 304m, CAT5e, broderad skärm2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti ToughCable Carrier Nätverkskabel, 304m, CAT5e, broderad skärmning, anti-crosstalk, svart</P> <P>Den industriella klassen, kategori 5e TOUGHCable nätverkskablar skyddar dina nätverk från de mest brutala miljöerna.</P> <P>TOUGHCable CARRIER kommer med alla utmärkta prestanda och redundansförbättringar av TOUGHCable PRO. CARRIER-serien har en förstärkt broderad skärmning för att motverka störning från omgivande kablar, samt anti-crosstalk separerare för att förhindra störning internt från andra linjer.</P> <P>• ESD Skyddad<BR>• CAT5e upp till 1 Gbps<BR>• Broderad avskärmning och anti-crosstalk<BR>• Slitstarka metallkontakter skyddade mot ESD<BR>• Byggd för att användas i de tuffaste väder och miljöer</P></BODY>NoneFalse
Ubiquiti ToughCable RJ45 kontakter, 100 stycken per låda, 5-pack, ESD-Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/kontakter-skarvar/UBI-TC-CONUbiquiti ToughCable RJ45 kontakter, 100 stycken per låda, 5-pack, ESD-2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002019-05-27 07:21:41False <BODY><P>Ubiquiti ToughCable RJ45 kontakter, 100 stycken per låda, 5-pack, ESD-skyddad, aluminium</P> <P>Kontakter för Ubiquiti TOUGHCable PRO- och CARRIER-serien industriella Ethernet-kablar</P> <P>• ESD Protected<BR>• Aluminium av industriell kvalitet</P></BODY>NoneTrue