OK

 

GBIC/SFP-moduler

 

 

 

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-GP-CplusUbiquiti UFiber SFP Module GPON C+2020-06-25 07:24:271899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber UF-GP-C+ - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - SC/UPC enkelläge - upp till 20 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm<br>NoneTrue817882023894
U Fiber RJ45 - SFP to RJ45Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-RJ45-1GU Fiber RJ45 - SFP to RJ452019-03-18 13:28:041899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY>Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G, 1Gbps, mini-GBIC, max 100m, silver</BODY>NoneFalse817882022729
Ubiquiti SFP till RJ45, 10 Gigabit, silverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-RJ45-10GUbiquiti SFP till RJ45, 10 Gigabit, silver2018-10-22 05:11:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti SFP+ till RJ45, 10 Gigabit, silver</P> <P>UF-RJ45-10G är en adapter som möjliggör anslutning av 10 Gbps RJ45 Ethernet via SFP+</P> <P>• SFP+ till RJ45 10GbE<BR>• Hastigheter upp till 10 Gbps</P></BODY>NoneFalse
Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/UBI-UF-GP-B+Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver</P> <P>Ubiquiti Networks UFiber GPON-moduler ger möjligheten att öka kapaciteten hos din UFiber OLT och ansluta dina nya kunder snabbt.</P> <P>• Klass B+<BR>• 20km distans<BR>• SC/UPC-kontakt<BR>• Single-mode fiber<BR>• Upp till 2,5/1,2 GHz Ner-/Uppladdning</P></BODY>NoneTrue817882020305