OK

 

SFP

 

 

 

Transceiver X132 10G SFP+LCFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL2001085Transceiver X132 10G SFP+LC2019-07-05 12:08:211899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silver</P> <P>En 10 Gigabit-transceiver i SFP+ formfaktorn som stöder 10-Gigabit LRM-standarden, för 10 Gigabit-anslutningar upp till 220m över multimode LC-fiberkablar.</P> <P>• 10 Gbps<BR>• SFP+ LC Transciever<BR>• 220m med 62,5 μm multimodkabel</P></BODY>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1009945HP Enterprise Aruba 1G SFP LC transceiver2018-10-01 10:52:541899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - för HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1009947HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver2018-09-25 05:23:381899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multiläge - upp till 300 m - för HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1009946HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver2018-09-25 05:22:551899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE Aruba Cat5e - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - upp till 100 m - för OfficeConnect 1920S 24G; HPE Aruba 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1009944HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver2018-09-25 05:22:141899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 500 m - för HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP MSA 2040 16GB SW FC SFP 4 packFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1008924HP MSA 2040 16GB SW FC SFP 4 pack2018-08-22 05:38:541899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - Fibre Channel (paket om 4) - för Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb<br>NoneFalse
HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SRFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006018HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR2017-10-04 06:22:391899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 300 meter i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249475
HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LXFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006017HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LX2017-10-04 06:21:271899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LX</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 2 kilometer i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249611
HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SXFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006016HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SX2017-10-04 06:20:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SX</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 550 meter i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249604
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1005096HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm2016-02-08 08:27:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY>HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm</BODY>NoneFalse
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - för 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186
HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper CableFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/sata-sas/sas/DEL1005218HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHP - Nätverkskabel - SFP+ - 3 m - för HP 5406, D2D4324; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, P2000 G3<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 3 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end.]]><br /></body>NoneFalse884962255599
HP 8GB SFB moduleFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1005456HP 8GB SFB module2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHPE B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - Fibre Channel - för Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot<br>NoneFalse886112024567
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBICFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1001718HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-LX - LC - upp till 10 km - för HP 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 2810, 3500, 42XX, 5406, 6200, V1400<br>NoneFalse883585267811
HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach CopperFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/sata-sas/sas/DEL1005219HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHP - Nätverkskabel - SFP+ - 7 m - för HP 5406, D2D4324; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, P2000 G3<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[A low-price 10-Gigabit connectivity option consisting of a 7 m cable with SFP+ connectors permanently attached to each end.]]><br /></body>NoneFalse884962255605
HP 8GB short wave transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEL1005455HP 8GB short wave transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseHP 8GB short wave transceiverNoneFalse883585702206