OK

 

SFP-moduler

 
 

 Filter

 

 

 

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all2018-12-17 06:06:291899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY>D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all</BODY>NoneFalse790069332494
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link DEM 211 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multiläge - upp till 2 km - 1310 nm - för DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[D-Links SFP 100Mbps Interface Converters (mini-GBIC) är transceivrar som ansluter switchar med SFP-portar till 100Mbps fibernät och erbjuder på så sätt höghastighetsanslutningar via den fiberoptiska kabeln. Med hög prestanda ger enheterna tillförlitlig dataöverföring över korta, medellånga och långa avstånd för byggnader, fabriker, universitetsområden samt nätverksapplikationer för stadsnät och Telco/bredband.]]><br /><![CDATA[Nuvarande D-Link-switchar som stödjer DEM-210/211-modulerna är DES-1200, DES-3000, DGS-3100 och DGS-3612G. De fiberoptiska transceivrarna har standardmässiga duplex-LC-kontakter för att garantera anslutningskompatibiliteten. Transceivrarna är av SFP-typ (Small Form Pluggable), vilket är branschstandard. De ska sitta i enhetens SFP-port (mini-GBIC).]]><br /><![CDATA[Alla D-Links SFP-transceivrar är "hot-swappable", vilket betyder att du kan ta bort eller byta SFP-transceivrarna medan systemet är i gång. På så sätt kan moduler bytas ut eller läggas till utan att nätverksdriften behöver avbrytas.]]><br /></body>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link DEM-410X - Expansionsmodul - 10 GigE - för L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
D-Link 100cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 seriesFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB100D-Link 100cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 series2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link - Stackningskabel - 4 x InfiniBand (hane) till 4 x InfiniBand (hane) - 1 m - för DGS 3324SR, 3324SRi; xStack DXS-3326GSR, DXS-3350SR<br>NoneFalse790069262463
D-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB300SD-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking Cable2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link Direct Attach Cable - Stackningskabel - SFP+ till SFP+ - 3 m - för D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069361814
D-Link 50cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 seriesFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB50D-Link 50cm stacking cable for DGS-3120, -3300, DXS-3300 series2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link - Stackningskabel - 4 x InfiniBand (hane) till 4 x InfiniBand (hane) - 50 cm - för DGS 3224SR<br>NoneFalse790069262449
D-Link DEM-CB300Falsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB300D-Link DEM-CB3002011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link - Stackningskabel - 4 x InfiniBand (hane) till 4 x InfiniBand (hane) - 3 m - för xStack DGS-3120-24PC, DGS-3120-24SC, DGS-3120-24TC, DGS-3120-48PC, DGS-3120-48TC<br>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S301SXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX Fiber Transciever för upp till 550 meter installationer</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85 ° C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S302SXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX Fiber Transciever för installationer upp till 2 kilometer</P> <P>• Multi-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85°C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S310LXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX Fiber Transciever för installationer upp till 10 kilometer</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85°C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-310GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link SFP-modul(mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10kmNoneFalse790069248146
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m MultimodeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-311GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550mNoneFalse790069248153
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-431XTD-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link DEM 431XT - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 300 m - för D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353130
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10kmFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DEM-432XTD-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link DEM 432XT - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - upp till 10 km - för D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353208
D-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB100SD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable<br/><br/>Denna kabel passar även switcharna: DGS-1510-20, -28, -52, -28P och -28XNoneTrue790069361708
D-Link 120G CXP 50cm Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-CB50CXPD-Link 120G CXP 50cm Stacking Cable2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseDEM-CB50CXP, D-Link 120G CXP 50cm Stacking CableNoneTrue790069372568