OK

 

Mediakonverterare

 
 

 Filter

 

 

 

SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/DGS-712SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link DGS 712 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - för DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhetFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-1000D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link, 19" monterat chassie för 16 mediakonverterare, 2U, svart<br/><br/>Mått (BxDxH): 415x390x89mm.NoneFalse790069258503
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media ConverterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-810SCD-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km<br/><br/>Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. <br />Mått(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069241727
D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TXFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-515SCD-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 15km<br/><br/>Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. <br />Mått(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069241864
D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-TFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-700SCD-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m<br/><br/>Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. <br />Mått(BxDxH): 88x120x25mm.NoneFalse790069242021
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ConverterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-300SCD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseD-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km<br/><br/>Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. <br />Mått(BxDxH): 88x120x25mm.<br /><br />NoneFalse790069241826