OK

 

HP

 

 

 

HP Enterprise Aruba 1G SFP LC transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1009945HP Enterprise Aruba 1G SFP LC transceiver2018-10-01 10:52:541899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - för OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1009947HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver2018-09-25 05:23:381899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE Aruba - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multiläge - upp till 300 m - för HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1009946HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver2018-09-25 05:22:551899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE Aruba Cat5e - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - upp till 100 m - för HPE Aruba 8320<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1009944HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver2018-09-25 05:22:141899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 500 m - för OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nmFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1005096HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm2016-02-08 08:27:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY>HP Bladesystem C-class 10GB SFP+SR transceiver, 10km, 850nm</BODY>NoneFalse
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-HP003DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Motsvarar HP J8177C)<br/><br/><br />• Motsvarar HP J8177C<br /><br />5 yearsFalse7340004692287
HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR TransceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1001711HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10GBase-SR - LC/UPC-multiläge - upp till 300 m - 850 nm - för HP 5406, 6120, 6600-24, 6600-48; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360p Gen8<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.]]><br /></body>NoneFalse884420143307
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-PortFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1001721HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - för HP 1700, 1810, 1910, 2530, 2610, 2810, 2910, 3500, 5406, 6200, 6600, V1400<br>NoneFalse883585267804
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - för 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186
HP 8GB SFB moduleFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1005456HP 8GB SFB module2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - Fibre Channel - för HPE 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48; StoreFabric 8/24 8Gb<br>NoneFalse886112024567
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-HP110DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarar HP J4858C)</P> <P>• Motsvarar HP J4858C</P></BODY>5 yearsFalse7340004692331
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBICFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1001718HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-LX - LC - upp till 10 km - för HP 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 2810, 3500, 42XX, 5406, 6200, V1400<br>NoneFalse883585267811
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-HP011DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY>DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)<BR><BR><BR>• Motsvarar HP J4859C<BR><BR></BODY>5 yearsFalse7333048034076
HP 8GB short wave transceiverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/gbic-sfp-moduler/hp/DEL1005455HP 8GB short wave transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP 8GB short wave transceiverNoneFalse883585702206
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/nätverk/fiber/gbic-sfp-moduler/hp/SFP-HP111DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)<br/><br/><br />• Motsvarar HP J4859C5 yearsFalse7333048007490