OK

 

D-Link

 

 

 

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DEM 211 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multiläge - upp till 2 km - 1310 nm - för DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[D-Links SFP 100Mbps Interface Converters (mini-GBIC) är transceivrar som ansluter switchar med SFP-portar till 100Mbps fibernät och erbjuder på så sätt höghastighetsanslutningar via den fiberoptiska kabeln. Med hög prestanda ger enheterna tillförlitlig dataöverföring över korta, medellånga och långa avstånd för byggnader, fabriker, universitetsområden samt nätverksapplikationer för stadsnät och Telco/bredband.]]><br /><![CDATA[Nuvarande D-Link-switchar som stödjer DEM-210/211-modulerna är DES-1200, DES-3000, DGS-3100 och DGS-3612G. De fiberoptiska transceivrarna har standardmässiga duplex-LC-kontakter för att garantera anslutningskompatibiliteten. Transceivrarna är av SFP-typ (Small Form Pluggable), vilket är branschstandard. De ska sitta i enhetens SFP-port (mini-GBIC).]]><br /><![CDATA[Alla D-Links SFP-transceivrar är "hot-swappable", vilket betyder att du kan ta bort eller byta SFP-transceivrarna medan systemet är i gång. På så sätt kan moduler bytas ut eller läggas till utan att nätverksdriften behöver avbrytas.]]><br /></body>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DEM-410X - Expansionsmodul - 10 GigE - för L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
D-Link DEM-432XT-DDFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/fibermoduler/DEM-432XT-DDD-Link DEM-432XT-DD2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DEM 432XT-DD - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1300 nm - för xStack DGS-3620-28PC, DGS-3620-28SC, DGS-3620-28TC, DGS-3620-52P, DGS-3620-52T<br>NoneTrue
SFP 10/100/1000 BASE-T Copper TransceiverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/mediakonverterare/DGS-712SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DGS 712 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - för DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-310GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link SFP-modul(mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10kmNoneFalse790069248146
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m MultimodeFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-311GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550mNoneFalse790069248153
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300mFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-431XTD-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DEM 431XT - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 300 m - för D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353130
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10kmFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-432XTD-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link DEM 432XT - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - upp till 10 km - för D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353208
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL002DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-311GT)<br/><br/><br />• Motsvarar D-LINK DEM-311GT<br /><br />5 yearsFalse7340004692072
D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)Falsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DEM-210D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002018-11-13 06:05:11D-Link DEM 210 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC enkelläge - upp till 15 km - 1310 nm - för DES 1210; xStack DES-3552<br>NoneFalse790069298110
DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-moduler/SFP-DL007DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-Mode2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002018-11-15 08:00:50DELTACO SFP+ 10GBASE-SR, 850nm, 300M, Multi-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-431XT-DD)<br/><br/><br />• Motsvarar D-LINK DEM-431XT-DD<br /><br />5 yearsFalse7340004692126