OK

 

ST-SC

 

 

 

DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-62-5-125/FB-43DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004606079
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-62-5-125/FB-42DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612506
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-62-5-125/FB-45DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004606093
DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-50-125/STSC-65DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>ST - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5mlifetimeFalse7340004666967
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-62-5-125/FB-410DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004606024
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-62-5-125/FB-41DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004606017
DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 20mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-50-125/STSC-620DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 20m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002018-11-07 07:48:27DELTACO fiberkablage, <b>ST - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20mlifetimeFalse7340004666943
DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/st-sc/multimode-50-125/STSC-615DELTACO OM3 fiberkabel ST - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002018-11-07 07:51:05DELTACO fiberkablage, <b>ST - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004666929