OK

 

LC-ST

 

 

 

DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-73DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa2018-10-24 06:50:571899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex kabel</P> <P>• Kabellängd: 3m<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• SC/UPC till ST/UPC-kontakt<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>lifetimeFalse7333048034380
DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-75DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa2018-07-12 09:44:241899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex kabel</P> <P>• Kabellängd: 3m<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• SC/UPC till ST/UPC-kontakt<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>NoneFalse7333048034397
DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-71DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa2018-07-12 09:42:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt</P> <P>• Kabellängd: 1m<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• LC/UPC till ST/UPC-kontakt<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>NoneFalse7333048034366
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-61DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 1m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004666721
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-2MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004621461
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-610DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004666738
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-10MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004621492
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-1MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004621454
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-62DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7340004666752
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-67DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 7m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7mlifetimeFalse7340004666790
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-60DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 0,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mlifetimeFalse7340004666714
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-3MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004621478
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-5MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004621485
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-65DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5mlifetimeFalse7340004666783
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-50-125/LCST-63DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 3m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - ST</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004666776
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-4MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 4m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691969
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 7m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-st/multimode-62-5-125/LCST-7MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 7m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:002018-11-12 05:58:52 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - ST, duplex, UPC, 62,5/125, 7m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av metall / beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691921