OK

 

Multimode 50/125

 

 

 

HP MULTI-MODE OM3 LC/LCFC CABLEFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/DEL1009824HP MULTI-MODE OM3 LC/LCFC CABLE2018-07-19 05:21:391899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - för HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406<br>NoneFalse
HP 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 FiberFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/DEL1009823HP 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fiber2018-07-19 05:20:281899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - för HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406<br>NoneFalse
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-67DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 7m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7mlifetimeFalse7340004666615
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-61-5DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5mlifetimeFalse7340004691440
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-702DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7340004688280
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-53DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638179
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cableFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/DEL1005277HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cable2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HP - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) - LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - för HP 1810, 2530, 5406, 5500; Modular Smart Array 1040, 2040, 2040 10; ProLiant DL360p Gen8<br>NoneFalse845282060836
UniFi ODN Cable, 0.5 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-0.5UniFi ODN Cable, 0.5 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 0.5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 2 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-2UniFi ODN Cable, 2 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 3 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-3UniFi ODN Cable, 3 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - inomhus - havsblå<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 5 meterFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-5UniFi ODN Cable, 5 meter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - turkos<br>NoneTrue
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-610DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004666554
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-715DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004688334
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-66DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6mlifetimeFalse7340004691471
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-50DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691389
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-51DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638155
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-510DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638193
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-515DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638209
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-60DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mlifetimeFalse7340004666530
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-612DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12mlifetimeFalse7340004691457
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-615DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004666561