OK

 

GBIC/SFP-modules

 

 

 

Ubiquiti SFP till RJ45, 10 Gigabit, silverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/UBI-UF-RJ45-10GUbiquiti SFP till RJ45, 10 Gigabit, silver2018-10-22 05:11:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>Ubiquiti SFP till RJ45, 10 Gigabit, silver</P> <P>UF-RJ45-1G möjliggör anslutning av RJ45-koppar Ethernet-anslutningar till och befintlig SFP-port.</P> <P>• SFP till RJ45 10GbE<BR>• Hastigheter upp till 10 Gbps</P></BODY>NoneTrue
HP MSA 2040 16GB SW FC SFP 4 packFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1008924HP MSA 2040 16GB SW FC SFP 4 pack2018-08-22 05:38:541899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - Fibre Channel (paket om 4) - för Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb<br>NoneFalse
HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SRFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006018HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR2017-10-04 06:22:391899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>HP Transceiver X130, 10G, SFP+, LC SR</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 300 meter i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249475
HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LXFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006017HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LX2017-10-04 06:21:271899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC LX</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 2 kilometer i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249611
HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SXFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/hp/nätverk/sfp/DEL1006016HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SX2017-10-04 06:20:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>HP Transceiver X120, 1G, SFP, LC SX</P> <P>HP-kompaktmaterialkontakter som ger snabb fiberanslutning för ditt nätverksutrustning. De är ett kostnadseffektivt sätt att ansluta en enda nätverksenhet till en mängd olika fiberkabelavstånd och typer.</P> <P>• Upp till 550 meter i kapacitet<BR>• SFP Utbytbara fiber kontakter</P></BODY>NoneFalse885631249604
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S301SXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX Fiber Transciever för upp till 550 meter installationer</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85 ° C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S302SXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX, 2K, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseSX Fiber Transciever för installationer upp till 2 kilometer</P> <P>• Multi-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85°C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, SilverFalsehttps://www.deltaco.se/varumärken/d-link/sfp-moduler/DIS-S310LXD-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, Silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP till 1000BaseLX Fiber Transciever för installationer upp till 10 kilometer</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 till 85°C driftstemperatur</P></BODY>NoneTrue
Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silverFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/fiber/gbic-sfp-modules/UBI-UF-GP-B+Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>Ubiquiti Ufiber SFP-modul, GPON, OLT, 128 UF-Nano, silver</P> <P>Ubiquiti Networks UFiber GPON-moduler ger möjligheten att öka kapaciteten hos din UFiber OLT och ansluta dina nya kunder snabbt.</P> <P>• Klass B+<BR>• 20km distans<BR>• SC/UPC-kontakt<BR>• Single-mode fiber<BR>• Upp till 2,5/1,2 GHz Ner-/Uppladdning</P></BODY>NoneTrue