OK

 

LC-LC

 

 

 

DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-67DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 7m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7mlifetimeFalse7340004666615
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-61-5DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5mlifetimeFalse7340004691440
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-702DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7340004688280
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-62-5-125/LCLC-20MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004680857
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-30SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 30mlifetimeFalse7340004691358
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-53DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638179
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-2SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2mlifetimeFalse7340004620532
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-610DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004666554
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-715DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004688334
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-66DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6mlifetimeFalse7340004691471
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 1,5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-62-5-125/LCLC-1M-5DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 1,5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 1,5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691334
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-62-5-125/LCLC-10MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612971
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-15SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15mlifetimeFalse7340004680871
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-3SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 3m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3mlifetimeFalse7340004620549
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-10SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10mlifetimeFalse7340004620563
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 15m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-62-5-125/LCLC-15MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 15m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 15m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004680840
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 20mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-20SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 20m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20mlifetimeFalse7340004680864
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-25SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25mlifetimeFalse7340004691341
DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-62-5-125/LCLC-3MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612957
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-50DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691389
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-51DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638155