OK

 

Adaptrar

 

 

 

DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Singlemode, simplex, metallFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1037DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Singlemode, simplex, metall2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Singlemode, simplex, metall</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med skruv-fäste och låsbricka för att sätta i paneler och boxar.</P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard ST Simplex hålbild (9,7mm). </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 13x30x13mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669227
DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-SC, Singlemode, simplex, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1035DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-SC, Singlemode, simplex, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-SC, Singlemode, simplex, blå</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Simplex hålbild. </P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 22x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669203
DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1040DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Singlemode, duplex, blå</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Duplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669258
DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beigeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1039DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Duplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669241
DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Multimode, simplex, metallFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1036DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Multimode, simplex, metall2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO skarvdon för fiber, 1xST-ST, Multimode, simplex, metall</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med skruv-fäste och låsbricka för att sätta i paneler och boxar.</P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard ST Simplex hålbild (9,7mm). </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 13x30x13mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669210
DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metalFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1038DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metal2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metall</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Simplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004669234