OK

 

SC-SC

 

 

 

DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/LCST-72DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa2018-10-24 06:49:371899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt</P> <P>• Kabellängd: 2m<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• LC/UPC till ST/UPC-kontakt<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>lifetimeFalse7333048034373
DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-72DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa2018-07-12 09:48:071899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. SC Duplex-kabel</P> <P>• Kabellängd: 2m<BR>• SC/UPC-Kontakter<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P> <P> </P></BODY>NoneFalse7333048034670
DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-71DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa2018-07-12 09:46:461899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. SC Duplex-kabel</P> <P>• Kabellängd: 1m<BR>• SC/UPC-Kontakter<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>NoneFalse7333048034663
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-53SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 3m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3mlifetimeFalse7340004606239
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-520DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 20m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612575
DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/FB-21DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612797
DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-60DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mlifetimeFalse7340004666806
DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/FB-210DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004614135
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 0,5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-50DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 0,5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 0,5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691273
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-50SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5mlifetimeFalse7340004691280
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-51DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612513
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-510SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10mlifetimeFalse7340004612544
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-51SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1mlifetimeFalse7340004612520
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 25m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-525DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 25m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 25m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612582
DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-53DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, SC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004612599
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-55SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 5m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5mlifetimeFalse7340004606253
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 7mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/singlemode/FB-57SDELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7mlifetimeFalse7340004606260
DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-61DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004666813
DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-610DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004666820
DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-615DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004666837
DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-62DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7340004666844