OK

 

 

 

DELTACO OM1 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 1,5m, orangeLCSC-1M-5.pdfLCSC-1M-5DELTACO2007340004691709False1. EU-försäkran LCSC-1M-5.pdf

 

 

 

DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metal1899-12-31 23:00:00FBP-10385637151092Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1038DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metal <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 1xSC-ST, Mutlimode, simplex, metall</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Simplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>False7340004669234
DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige1899-12-31 23:00:00FBP-10395637151093Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1039DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Duplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>False7340004669241

 

 

 

 

 

 

DELTACO OM1 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange1899-12-31 23:00:00LCSC-2M5637154377Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-62-5-125/LCSC-2MDELTACO OM1 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM1 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 62,5/125, 2m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM1 har en bandbredd på 200MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 33m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM1 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 62,5/125µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Kontakthöljen av beige plast med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7340004612995