OK

 

 

 

DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blålcsc-6x.pdfLCSC-615DELTACO407340004666653False1. EU-försäkran LCSC-6XX.pdf

 

 

 

DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige1899-12-31 23:00:00FBP-10395637151093Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1039DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Duplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>False7340004669241

 

 

 

 

 

 

DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m1899-12-31 23:00:00LCSC-7155637344358Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-715DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7333048035523