OK

 

 

 

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, orangeLCSC-57.pdflcsc-5x.pdfLCSC-57DELTACO807333048021557False1. EU-försäkran LCSC-5X.pdf

 

 

 

DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige1899-12-31 23:00:00FBP-10395637151093Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/adaptrar/FBP-1039DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO snap-in skarvdon för fiber, 2xSC-SC, Multimode, duplex, beige</P> <P dir=ltr align=left>Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar. </P> <P dir=ltr align=left>Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar. </P> <P dir=ltr align=left>Passar standard SC Duplex hålbild. </P> <P dir=ltr align=left>Levereras med dammskydd. </P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Mått (BxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>False7340004669241

 

 

 

 

 

 

DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m1899-12-31 23:00:00LCSC-7075637344356Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-707DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7333048035509
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange1899-12-31 23:00:00LCSC-5105637154386Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-510DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7340004638261
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, blå1899-12-31 23:00:00LCSC-675637154408Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-67DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, blå <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7340004666707