OK

 

Multimode 50/125

 

 

 

DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-715DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m2018-08-13 06:39:171899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035523
DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-711DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m2018-08-13 06:38:151899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035493
DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-710DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10m2018-08-13 06:37:151899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035516
DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-707DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m2018-08-13 06:36:131899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035509
DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-700DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m2018-08-13 06:35:051899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4 fiberkabel LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM4 har en bandbredd på 4700MHz/km med en överföringshastighet på 100Gb/s i upp till 150m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035486
DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-705DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa2018-07-24 10:33:491899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kabel</P> <P>• Kabellängd: 5m<BR>• SC/UPC-Kontakter<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P> <P> </P></BODY>lifetimeFalse7333048034229
DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-701DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa2018-07-24 10:32:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kabel</P> <P>• Kabellängd: 1m<BR>• SC/UPC-Kontakter<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P> <P> </P></BODY>lifetimeFalse7333048034205
DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-703DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa2018-07-12 09:40:451899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiberkablage, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, rosa</P> <P>Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till SC Duplex-kontakt</P> <P>• Kabellängd: 3m<BR>• <0,25 införingsförlust<BR>• LC/UPC till SC/UPC-kontakt<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode<BR></P></BODY>NoneFalse7333048034212
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-57DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, orange2016-11-02 14:24:591899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 7m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048021557
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-511DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, orange2016-11-02 14:23:151899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048021540
DELTACO fiberkablage, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-702DELTACO fiberkablage, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m2015-09-21 11:35:061899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7333048007421
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-53DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638247
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-615DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004666653
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-51DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638223
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-55DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638254
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-510DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638261
DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orangeFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-515DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orange2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 15m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004638278
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-60DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004666622
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-61-5DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 1,5m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004691785
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-610DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 10m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004666646
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, blåFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-63DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, blå2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 3m, blå</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.</P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM3 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7340004666684