OK

 

Singlemode

 

 

 

DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m2018-10-24 06:52:151899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036216
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-8S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m2018-08-20 08:26:121899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036292
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-6S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m2018-08-20 08:24:511899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036285
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-5S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m2018-08-20 08:23:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036261
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-4S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m2018-08-20 08:22:301899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036247
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-2S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 2m2018-08-20 08:21:201899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 2m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036186
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-1S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m2018-08-20 08:20:231899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036155
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-5S-SI-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m2018-08-20 08:17:141899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m</P> <P dir=ltr align=left>A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are APC polished and have ceramic ferrules.</P> <P dir=ltr align=left>OS2 have a transmission speed of 100gbit/s for up to 10km with 1310nm wavelength and up to 40km with 1550nm wavelength. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximum 0.25dB insertion loss.</P> <P dir=ltr align=left>• Individually tested and quality assured.</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>• Compatible with IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036278
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-SI-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m2018-08-20 08:06:571899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är 2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036223
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-2S-SI-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m2018-08-20 08:04:581899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är 2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036193
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-1S-SI-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m2018-08-20 08:03:391899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är 2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036162
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-10S-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m2018-08-20 08:01:481899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036117
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-5S-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m2018-08-20 08:00:331899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036254
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m2018-08-20 07:59:101899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036209
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-2S-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m2018-08-20 07:56:561899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036179
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-1S-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m2018-08-20 07:54:571899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036148
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-10S-SIDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m2018-08-20 07:53:491899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036124
DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-10S-SI-APCDELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m 2018-08-20 07:52:271899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m</P></SPAN><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>Högklassig simplex-kabel som är 2mm i diameter och har LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></SPAN><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61755-2-1.</P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036131
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-30SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 30mlifetimeFalse7340004691358
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 2mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-2SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 2m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2mlifetimeFalse7340004620532
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 15mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-15SDELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 15m2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00DELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15mlifetimeFalse7340004680871