OK

 

 

 

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 3m, orangeLCLC-53.pdfLCLC-53DELTACO1007340004638179False1. EU-försäkran LCLC-5X.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orange1899-12-31 23:00:00LCLC-555637154317Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-55DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orange <BODY><SPAN lang=SV> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM2 fiberkabel, LC - LC, duplex, UPC, 50/125, 5m, orange</P> <P dir=ltr align=left>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P dir=ltr align=left>OM2 har en bandbredd på 500MHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 82m. </P> <P dir=ltr align=left>• Maximalt 0,3dB införingsförlust.</P> <P dir=ltr align=left>• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.</P> <P dir=ltr align=left>• OM2 Multimode 850nm/1300nm.</P> <P dir=ltr align=left>• 2mm diameter per kanal.</P> <P dir=ltr align=left>• 50/125 µm fiberkärna.</P> <P dir=ltr align=left>• Klorfri LSZH-mantel.</P> <P dir=ltr align=left>• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.</P> <P dir=ltr align=left>• Ultra Physical Contact-slipade kontakter. </P> <P dir=ltr align=left>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P> <P dir=ltr align=left>• Kompatibel med IEC61753-022-2.</P></SPAN></BODY>False7340004638186
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m1899-12-31 23:00:00LCLC-635637154334Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-63DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3mDELTACO fiberkablage, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3mFalse7340004666592
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3m1899-12-31 23:00:00LCLC-7035637154348Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-703DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3mDELTACO fiberkablage, <b>LC - LC, 50/125</b>, OM4, duplex, multimode, 3mFalse7340004688297