OK

 

Kablar & adaptrar

 

 

 

DELTACO Tough Flat CAT.6A U/FTP Patch Cable, 32AWG, 1.5m, blackFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2312DELTACO Tough Flat CAT.6A U/FTP Patch Cable, 32AWG, 1.5m, black2019-05-07 08:16:531899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1,5m, flertrådig kärna, 2,3x6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, svart</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 32AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048041036
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 5m, flertrådig, 24AWG, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/5m/UUTP-1505DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 5m, flertrådig, 24AWG, svart2019-05-07 07:56:181899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 5m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041180
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 3m, flertrådig, 24AWG, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/3m/UUTP-1504DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 3m, flertrådig, 24AWG, svart2019-05-07 07:55:101899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 3m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041173
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 2m, flertrådig, 24AWG, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/2m/UUTP-1503DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 2m, flertrådig, 24AWG, svart2019-05-07 07:53:591899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041166
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1,5m, flertrådig, 24AWG, svarFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/1-5m/UUTP-1502DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1,5m, flertrådig, 24AWG, svar2019-05-07 07:51:181899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1,5m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041159
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/1m/UUTP-1501DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig, 24AWG, svart2019-05-07 07:49:321899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041142
DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 0,5m, flertrådig, 24AWG, svarFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/0-5m/UUTP-1500DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 0,5m, flertrådig, 24AWG, svar2019-05-07 07:48:161899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/UTP High Flex Cat6 patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 24AWG, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. </P> <P>• 24AWG<BR>• Halogenfri<BR>• Flertrådig kärna</P></BODY>lifetimeFalse7333048041135
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 2.3x6Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2313DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 2.3x62019-05-07 06:43:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3x6,4mm, tygbeklädd, 500MHz, svart</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 32AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3 x 6,4 mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048041043
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2310DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,32019-05-07 06:41:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3x6,4mm, tygbeklädd, 500MHz, svart</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 32AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048041012
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 2,3x6Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2303DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 2,3x62019-05-07 06:39:481899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 2m, flertrådig kärna, 2,3x6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 28AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4 mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048041005
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1,5m, flertrådig kärna, 2,3Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2302DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1,5m, flertrådig kärna, 2,32019-05-07 06:38:221899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1,5m, flertrådig kärna, 2,3x6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 28AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4 mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048040992
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3x6Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2301DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3x62019-05-07 06:36:321899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 1m, flertrådig kärna, 2,3x6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 28AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4 mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048040985
DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/nätverkskablar/UFTP-2300DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,32019-05-07 06:33:331899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Tough Flat Cat6a patchkabel, 0,5m, flertrådig kärna, 2,3x6,4 mm, tygbeklädd, 500MHz, blå/vit</P> <P>Tygbeklädd platt nätverkskabel som har en flertrådig kärna, detta gör att den tål att böjas mer än en nätverkskabel som har en solid kärna. Kabelns platta formfaktor förebygger trassel och underlättar installation utan att kompromissa signalintegriteten.</P> <P>• 28AWG<BR>• Flertrådig kärna<BR>• Tygbeklädd kabel<BR>• 2,3x6,4 mm platt kabel</P></BODY>lifetimeFalse7333048040978
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 3mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-PPTDELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 3m2019-05-07 06:29:271899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125, 3m</P> <P>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P>• Push/Pull-tab.<BR>• Kompatibel med IEC61755-2-1.<BR>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.<BR>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></BODY>lifetimeFalse7333048040848
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-1S-PPTDELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m2019-05-07 06:28:421899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125, 1m</P> <P>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P>• Push/Pull-tab.<BR>• Kompatibel med IEC61755-2-1.<BR>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.<BR>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></BODY>lifetimeFalse7333048040824
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5mFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/deltaco/kablar-adaptrar/fiber/lc-lc/singlemode/LCLC-0S-5-PPTDELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m2019-05-07 06:27:531899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OS2 fiberkabel LC – LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125, 0,5m</P> <P>Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är APC-slipade och har keramiska kopplingshylsor. </P> <P>OS2 har en överföringshastighet på 100gbit/s i 10km med 1310nm våglängd och 40km med 1550nm våglängd. </P> <P>• Push/Pull-tab.<BR>• Kompatibel med IEC61755-2-1.<BR>• Maximalt 0,25dB införingsförlust.<BR>• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.</P></BODY>lifetimeFalse7333048040817
DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 2m, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/2m/UUTP-1413DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 2m, svart2019-05-07 06:18:501899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 2m, 500MHz, LSZH, vit</P> <P>En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand.</P> <P>• 32AWG<BR>• Halogenfri<BR>• 2,6 mm i diameter<BR>• Flertrådad kärna (Stranded core)</P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95> <P></P></BODY>lifetimeFalse7333048041128
DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1,5m, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/1-5m/UUTP-1412DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1,5m, svart2019-05-07 06:17:241899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1,5m, 500MHz, LSZH, vit</P> <P>En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand.</P> <P>• 32AWG<BR>• Halogenfri<BR>• 2,6 mm i diameter<BR>• Flertrådad kärna (Stranded core)</P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95> <P></P></BODY>lifetimeFalse7333048041111
DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/1m/UUTP-1411DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 1m, svart2019-05-07 06:16:021899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 1m, 500MHz, LSZH, vit</P> <P>En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand.</P> <P>• 32AWG<BR>• Halogenfri<BR>• 2,6 mm i diameter<BR>• Flertrådad kärna (Stranded core)</P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95> <P></P></BODY>lifetimeFalse7333048041104
DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 0,5m, vitFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/0-5m/UUTP-1410DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 0,5m, vit2019-05-07 06:14:541899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 0,5m, 500MHz, LSZH, vit</P> <P>En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand.</P> <P>• 32AWG<BR>• Halogenfri<BR>• 2,6 mm i diameter<BR>• Flertrådad kärna (Stranded core)</P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95> <P></P></BODY>lifetimeFalse7333048041098
DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 2m, svartFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/kablar-adaptrar/nätverkskablar/cat6/patch-u-utp/2m/UUTP-1403DELTACO Ultra Slim U/UTP Cat.6 patchkabel, 2.6mm, 2m, svart2019-05-07 06:13:181899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY><P>DELTACO U/FTP Cat6 patchkabel, slim, 2,6 mm i diameter, 2m, 500MHz, LSZH, svart</P> <P>En väldigt slimmad nätverkskabel med en diameter på endast 2,6 mm som underlättar installation och kabeldragning avsevärt.  Materialet i kabeln är fri från PVC-plast vilket gör att ingen halogengas frigörs vid eventuell brand.</P> <P>• 32AWG<BR>• Halogenfri<BR>• 2,6 mm i diameter<BR>• Flertrådad kärna (Stranded core)</P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=95 height=95> <P></P></BODY>lifetimeFalse7333048041081