OK


Fyll på ert lager med kvalitativa produkter till grymma mellandagspriser - upp till 73% rabatt!!

 

 

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter5637150357Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/mediakonverterare/fristående/DMC-300SCD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km<br/><br/>Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom. <br />Mått(BxDxH): 88x120x25mm.<br /><br />NoneFalse790069241826
D-Link AC1750 Dual Band Gigabit router, 802.11ac/a/g/n, 2,4/5GHz,svart5637150335Falsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/routrar/802-11ac-ad/DIR-868LD-Link AC1750 Dual Band Gigabit router, 802.11ac/a/g/n, 2,4/5GHz,svart2011-11-11 09:11:111899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00 <BODY>D-Link AC1750 Dual Band Gigabit router, 802.11a/g/n/ac, 2,4/5GHz, svart<BR><BR>D-Links DIR-868L kommer med nästa generations Wi-Fi standard, 802.11ac, tre gånger snabbare än trådlös-N hastighet vilket gör den till ett överlägset val för dig som vill streama HD-filmer, spela spel på nätet eller använda andra applikationer som kräver mycket bandbredd.<BR><BR>Mått(BxDxH): 123x102x217mm.<BR><BR>Klicka på bilden för att läsa hela testet! (6MB stor fil)<BR><A href="https://www.deltaco.se/sites/cdn/InformationDocumentsLibrary/dir-868l_bestitest.pdf"><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/products/dir-868l_bestitest.jpg"></A></IMG></BODY>NoneFalse790069391873
ASUS ROG Whetstone mousepad5637254869Truehttps://www.deltaco.se/produkter/mus-ergomus-spelkontroller/musmattor-och-stöd/ASG-406ASUS ROG Whetstone mousepad2016-11-01 14:59:211899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00TrueASUS ROG Whetstone - Musmatta - svart<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[Utformad med input från pro-gaming-laget Taipei Assas, har ROG Whetstone en Maya-inspirerad ytstruktur och är den första ROG-musmattan med hybridsilikontyg, som ger dig exakt, mjuk och tyst musstyrning och kontroll. ROG Whetstone innehåller den senaste bindnings- och värmeförseglingstekniken, för en varaktig ytbehandling, med hög kvalitet. Det speciella vattenavvisande överdraget är dessutom tvättbart - vilket ger dig en musmatta som är perfekt för hemmaspelande eller för LAN-partyn. Med ROG får du bara det allra bästa.]]><br /></body>NoneFalse4716659957409