OK

 



 

 

24-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ portsFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/10-100-1000mbps/16-31-portar/DGS-1250-28X24-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports2019-09-27 07:04:131899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link DGS-1250-28X, 28-Port 10-Gigabit Smart Managed Switch, svart</P> <P>D-Link DGS-1250-serien Smart Managed switchar levererar verkligt värde som en Enterprise Access och Small-to-Medium Business (SMB) Access / Aggregation-lösning. De tillhandahåller en rad fysiska gränssnitt (inklusive en Console Port w / full CLI), flera hanteringsgränssnitt, 11 webbspråk, QoS-aktivering och Advanced Layer-2 w / Lite Layer-3-funktioner.</P> <P>DGS-1250-seriens switchar stödjer 24 eller 48x10/100/1000 BASE-T-portar, varvid varje switch också stöder ytterligare 4x10G SFP + -portar för optiska anslutningar med multimode eller singelmodiga SFP-sändtagare - vilket möjliggör verkliga nätverkshästkrafter på en värde pris.</P> <P>• 24x10/100/1000 BASE-T-portar<BR>• 4x10G SFP+ portar<BR>• Lite L3 Statisk routing<BR>• Avancerade säkerhetsfunktioner, IMPB, 802.1X-autentisering<BR>• Dubbel bild och konfiguration<BR>• Stöder STP/RSTP/MSTP<BR>• Fullständig CLI<BR>• QoS-aktivering<BR>• 11 webbspråk</P> <P>Mått (BxDxH): 440x140x44mm<BR>Vikt: 1,75 kg</P></BODY>NoneFalse790069448164
24-port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports, 370WaFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/10-100-1000mbps/16-31-portar/DGS-1250-28XMP24-port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports, 370Wa2019-09-27 07:20:141899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link DGS-1250-28XMP, 28-Port 10-Gigabit Smart Managed 370W PoE Switch, svart</P> <P>D-Link DGS-1250-serien Smart Managed Switches levererar verkligt värde som en Enterprise Access och Small-to-Medium Business (SMB) Access / Aggregation-lösning. De tillhandahåller en rad fysiska gränssnitt (inklusive en Console Port w / full CLI), flera hanteringsgränssnitt, 11 webbspråk, QoS-aktivering och Advanced Layer-2 w / Lite Layer-3-funktioner.</P> <P>DGS-1250-serien växlar stödjer 24 eller 48 x 10/100 / 1000BASE-T-portar, varvid varje omkopplare också stöder ytterligare 4 x 10G SFP + -portar för optiska anslutningar med multimode eller singelmodiga SFP-sändtagare - vilket möjliggör verkliga nätverkshästkrafter på en värde pris.</P> <P>• 24 x 10/100/1000 BASE-T-portar<BR>• 4 x 10G SFP + -portar<BR>• Lite L3 Statisk routing<BR>• Avancerade säkerhetsfunktioner, IMPB, 802.1X-autentisering<BR>• 370W PoE budget (802.3af/at)<BR>• Dubbel bild och konfiguration<BR>• Stöder STP / RSTP / MSTP<BR>• Fullständig CLI<BR>• QoS-aktivering<BR>• 11 webbspråk</P> <P>Mått (BxDxH): 440x140x44mm<BR>Vikt: 1,75 kg</P></BODY>NoneFalse790069443008
48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ portsFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/10-100-1000mbps/32+-portar/DGS-1250-52X48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports2019-12-05 13:08:331899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link DGS-1250-52X Gigabit Smart Managed Switch med 10G Uplink, 48x1000BASE-T-portar, 4x 10G SFTP + uplink-portar, svart</P> <P>Deploya den mest kostnadseffektiva 10G-lösningen som switch för små och medelstora företag och som access-switch för företag. Designad med en hög porttäthet, högbandbreddsportar för att ta bort flaskhalsar, en hög PoE-energibudget för större implementeringar, redundansfunktioner för att upprätthålla drifttid, lättanvänd flerspråkig webb-UI-hantering, dedicerad konsolport och full CLI-kontroll.</P> <P>• 48 1000 BASE-T-portar<BR>• 4 10G SFTP + upplänksportar<BR>• Layer 2 och Layer 3 Lite-funktioner<BR>• Branschstandard full CLI1, webbgui, konsolport<BR>• PoE-alternativ, upp till 370W PoE-kraftbudget<BR>• Dubbla programvarubilder och dubbla konfigurationsfiler<BR>• D-Link begränsad livstidsgaranti</P> <P>Mått (BxDxH): 440x210x44mm<BR>Vikt: 3,01 kg<BR></P></BODY>NoneFalse790069443015
48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports, 370WattsFalsehttps://www.deltaco.se/produkter/nätverk-kommunikation/switchar/10-100-1000mbps/32+-portar/DGS-1250-52XMP48-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports, 370Watts2019-12-05 13:09:371899-12-31 23:00:001899-12-31 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link DGS-1250-52XMP Gigabit PoE Smart Managed Switch med 10G Uplink, 370W PoE, 48x1000BASE-T-portar, 4x 10G SFTP + uplink-portar, svart</P> <P>Deploya den mest kostnadseffektiva 10G-lösningen som switch för små och medelstora företag och som access-switch för företag. Designad med en hög porttäthet, högbandbreddsportar för att ta bort flaskhalsar, en hög PoE-energibudget för större implementeringar, redundansfunktioner för att upprätthålla drifttid, lättanvänd flerspråkig webb-UI-hantering, dedicerad konsolport och full CLI-kontroll.</P> <P>• 48 1000 BASE-T-portar<BR>• 4 10G SFTP + upplänksportar<BR>• Layer 2 och Layer 3 Lite-funktioner<BR>• Branschstandard full CLI1, webbgui, konsolport<BR>• PoE-alternativ, upp till 370W PoE-kraftbudget<BR>• Dubbla programvarubilder och dubbla konfigurationsfiler<BR>• D-Link begränsad livstidsgaranti</P> <P>Mått (BxDxH): 440x210x44mm<BR>Vikt: 3,01 kg<BR></P></BODY>NoneFalse790069443022